Nasze ceny

Tłumaczenia pisemne

Wszyscy członkowie naszego zespołu pracują na umowę zlecenie, co oznacza, że nie ponoszą Państwo jakichkolwiek kosztów administracyjnych. Ceny naszych usług kształtują się w zależności od wielkości zlecenia, terminu wykonania oraz stopnia trudności tekstu. Za tłumaczenia niektórych dokumentów pobieramy cenę ryczałtową, pozostałe zlecenia kosztują od 1,80 do 2,30 euro za tzw. linijkę normatywną (55 znaków łącznie ze spacjami). Za tłumaczenia wykonane w trybie ekspresowym (w ciągu doby) lub realizację projektów w soboty i niedziele doliczamy 50 proc. ceny usługi. Minimalna kwota zamówienia wynosi 25 euro. Podstwą dla cen naszych usług jest §11 niemieckiej ustawy o wynagrodzeniu tłumaczy przysięgłych JVEG

 

Tłumaczenia przysięgłe  

 

Dokumenty do tłumaczenia uwierzytelnionego przyjmujemy wyłącznie w oryginale lub w postaci uwierzytelnionych urzędowo kserokopii. Zeskanowanych kopii nie akceptujemy. Uwierzytelnienie tłumaczenia wliczone jest w cenę usługi. Tłumaczenia przysięgłe przekazujemy Państwu osobiście lub odsyłamy listem poleconym.   

 

Tłumaczenia ustne i coaching  


Ceny tłumaczeń ustnych ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju usług, i wynoszą od 65 do 110 euro za godz. Wysokość wynagrodzenia za przeprowadzenie profesjonalnego treningu językowego zależy od ilości uczestników. W obu przypadkach do rachunku doliczane są opłaty za dojazd, koszty podróży i ewentualne koszty wyżywienia. 

 

Warunki płatności

 

Osoby prywatne, firmy jednoosobowe oraz zlecenia do 150 euro: tłumaczenia przekazujemy drogą pocztową listem poleconym za pobraniem lub elektroniczną (w formacie ZIP lub PDF) po wpłynięciu przelewu. Większym firmom i instytucjom wystawiamy rachunek z 14-dniowym terminem płatności. Opłaty pocztowe ponosi klient.


Prosimy o kontakt – odpowiemy niezwłocznie na Państwa pytania i sporządzimy wstępny, bezpłatny kosztorys. Stałym klientom i w przypadku większych zamówień udzielamy dodatkowych rabatów.

Telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.30 do 18.30____________________________________________________________________________________________________________________________________


ad modum – Przejrzyste i przystępne ceny

 


Szybki kontakt


ad modum Übersetzungen

Fax: (+49) 6241 - 95 13 79
Kom.: (+49) 172 - 71 960 36

E-mail: admoduminfo@aol.de